Konopné masti - výroba, využití, účinky

Uživatelský avatar
Zahradník Země
Tibeth San
Tibeth San
Příspěvky: 185
Registrován: 12 úno 2014, 02:12

Konopné masti - výroba, využití, účinky

Nový příspěvek od Zahradník Země » 22 zář 2016, 16:02

20140424_165039.jpg
..Výroba kvalitní konopné masti.. *cannabis*

Výroba kvalitní konopné masti není nic jednoduchého. Kvalita výsledného produktu začíná už od semínka. Výběr vhodných odrůd konopí, pro výrobu masti je základem úspěchu a již vyžaduje určité znalosti a zkušenosti. Stejně tak vypěstovat, zdravé a vhodné rostliny bez chemických látek se neobejde bez důkladné přípravy a alespoň základních znalostí vegetačních potřeb rostliny.

Kvalitu ovlivní také správné načasování sklizně, kvalitní selekce a vhodné sušení. Ale ani sebelepší vstupní materiál není záruka úspěchu.

Volba vhodného základu masti a přenos léčebných látek v maximalní možné míře a bez degradace určitých skupin cannabinoidů do něj vyžaduje striktní dodržování určitých postupů. V této fázi má sebemenší nedbalost za následek zmaření půlroční práce a spoustu masti bez cíleného efektu.

Nutno dodat, že bez pečlivosti, trpělivosti, základních znalostí a lásky k celému procesu to nelze dělat :)
..Nejdůležitější na světě je semeno .. A to, co z něj vyroste..
.. Pěstuji, tedy jsem ..
Tibeth.cz

Uživatelský avatar
Zahradník Země
Tibeth San
Tibeth San
Příspěvky: 185
Registrován: 12 úno 2014, 02:12

Re: Konopné masti - výroba, využití, účinky

Nový příspěvek od Zahradník Země » 17 pro 2016, 04:01

20150305_093010.jpg
Mast je vyrobena pouze z přírodních materiálu a tak je svým složením vhodná pro každého uživatele, včetně dětí a lidí s citlivou pokožkou.

Základ masti tvoří velmi kvalitní 100% přírodní rostliný tuk, který sám o sobě působí velice pozitivně na pokožku a tvoří základ mnoha značkových výrobků pro péči o celé tělo.

Mast má stabilní krémovou konzistenci a dobře se aplikuje na pokožku. Mast nezanechává na pokožce barevné stopy ani mastný povrch. Čistě přírodní a pro tělo přirozené složení masti napomáhá k rychlému a účinému vstřebání do pokožky, kde začne rychle, avšak šetrně působit. Je tak vhodná i na místa s velice citlivou pokožku, například v oblasti obličeje, intimních partií, krku či šíje.

Nejdůležitější a nepostradatelnou podstatu masti tvoří účinný poměr a kombinace několika druhů speciálně šlechtěných lékařských kmenů konopí, s vysokým obsahem léčivých látek.

Pro výběr vhodného materiálu na výrobu masti je kladen vysoký důraz a tvoří je pouze nejkvalitnější a zdravé květy vrchlových částí rostlin, pěstovaných v kvalitní zemině, pod Sluncem. A to čistě organicky, tedy bez jakýchkoliv chemických hnojiv, či stimulátorů.

Při samotné výrobě, je samozřejmostí, dodržování osvědčených přísných postupů, k dosažení maximálního zastoupení všech léčivých látek z této byliny.

V žádné etapě výroby není použita voda a tak je zaručena dlouhá životnost a stabilita bez konzervantů.

V kombinaci s mnoholetými zkušenosti s výrobou masti, tak vzniká vždy produkt té nejvyšší možné kvality a tím i blahodárného léčivého účinků.

Využití takové to masti je velice všestranné a pomáhá na většinu potíží s pokožkou, kloubů, svalů a jako obklad krku či prsou při dýchacích potížích, či bolesti v krku. Nejčastějším využitím je ošetření poškozené, popraskané, podrážděné, suché či svědící pokožky, opravdu výborná je na popáleniny, puchýře, opary, opruzeniny, proleženiny, štípance od hmyzu včetně komárů a klíšťat, jizvy, strie a mnohá další poranění nebo kožních defeků. Dobrou zkušenost mám i s používání masti při lokolní svalové masáži, při bolestech, či celého těla pro celkové uvolnění a regeneraci svalstva a pokožky.
..Nejdůležitější na světě je semeno .. A to, co z něj vyroste..
.. Pěstuji, tedy jsem ..
Tibeth.cz

hernichpoul
Mírně pokročilý/á uživatel/ka
Mírně pokročilý/á uživatel/ka
Příspěvky: 8
Registrován: 23 úno 2020, 13:01

Re: Konopné masti - výroba, využití, účinky

Nový příspěvek od hernichpoul » 15 kvě 2020, 10:24

Raz som sa pokúšal spraviť masť a nedopadlo to dobre, od teraz len kupujem. Celkom sa vyplatili odtiaľto https://www.kodino.com/cz/obchod/zelena-zeme Majú tam aj dobrý konopný olej

Odpovědět

Zpět na „Léčitelství“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host