Názory/rady na web o půjčkách (moje www)

Sekce, ve které se může diskutovat skutečně o všem, co uživatele zajímá a chtějí se o tom pobavit.
ivanjanek
Nováček
Nováček

Názory/rady na web o půjčkách (moje www)

Nový příspěvek od ivanjanek » 17 zář 2014, 10:18

Zdravím Humpoláky a přeji hezký den všeobecně.

Přišel jsem si tady pro rady a mám nové stránky o půjčkách se zástavou nemovitosti a potřebuji je nějak zhodnotit. Nejrychlejší nebankovní půjčka
/edit: link smazán Administrátorem/
Mám především problém v tom, že když vytvořím nějaké stránky, tak je pak nedokáži zhodnotit. A především si tam najít chyby. Můžete mi prosím odpovědět na pár otázek?

- je to pro vás přehledné a dobře pochopitelné?
- těch informací je tam málo/dostatečně/moc?
- kdyby jste potřebovali nějakou půjčku se zástavou, vybrali by jste si tam, nebo by jste šli jinam? (proč)

Doufám, že jsem vás nezahltil moc otázkami. Mockrát děkuji! Ivan *šéf*

Edit MOD: Tvůj odkaz jsem musel smazat, protože porušoval Pravidla tohoto fóra. Přesně body 8. a 9.
8) ZÁKAZ REKLAMY A JINAK ZÁVADNÝCH ZPRÁV
Je zakázáno vkládat zprávy obsahující reklamu nebo jinou formu propagace, zprávy obsahující neslušné výrazy, či zprávy jinak porušujícíprávní předpisy či dobré mravy. Vkládejte prosím pouze zprávy související s obsahem serveru. Stejně tak fórum neslouží jako rozcestník na jiná diskuzní fóra a odkazy na ně by se tak měly objevovat jen výjimečně v odůvodnitelných případech. V celém fóru (včetně inzece) je bez svolení provozovatele fóra zakázána komerční inzerce. Dále je zakázáno rozesílání nevyžádaných komerčních i nekomerčních nabídek přes soukromou zprávu.

9) ODPOVĚDNOST
Informace a rady vkládané účastníky fóra nejsou poskytované za odměnu. Účastníky fóra nelze považovat za odborníky, pokud se tak sami neoznačí.Redakce serveru a moderátoři fóra si vyhrazují právo odstranit jakoukoliv zprávu bez předchozího upozornění.Každý uživatel je povinen znát aktuální závazná pravidla a dodržovat je. Při porušení pravidel může být příspěvek smazán a uživatel potrestán napomenutím nebo dočasným či trvalým vyloučením z fóra. O trvalém vyloučení rozhoduje administrátor fóra.

Máme tu sice svobodu slova, ale pravidla jsou jasná.
Když tak použij print screen webu, anketu, nebo tak něco.
Komereční využití bez svolení admina, navíc
takového charakteru je na na tomto webu pasé.

Pokud chceš další názor. Tak mám podobný jako Zahradník Země.
Já navíc posílám body a varování. Takhle tedy ne. Budu rád,
když svůj příspěvek sám změníš nebo smažeš a
přijdeš s něčím lepším.
Naposledy upravil(a) ivanjanek dne 03 lis 2014, 10:12, celkem upraveno 1 x.

Zahradník Země
Tibeth San
Tibeth San

Re: Názory/rady na web o půjčkách (moje www)

Nový příspěvek od Zahradník Země » 23 zář 2014, 02:25

Zdravím Vás *kytkaProTebe*

Pokud mohu být upřímný, tak mě se ty stránky vůbec nelíbí.
A jelikož si o to požádal, i když ne zcela proto, našel Jsem si
chvilku a řeknu Ti proč.

1) Účel : Pouze snůška odkazů. Na první pohled je jasné, že stránky Jsou vytvořeny pro jediný účel AFFILIATE - PROVIZI, z nových či potencionálních zákazníku a návštěvníků u nebankovních organizací příchozích z Tvých odkazů. Bannery, výměny odkazů, REKLAMY, REKLAMY a zase jenom Re- Klamy.

2) Design: - Prakticky žádný

3) Právo: Tím že zveřejňuješ emaily, telefonní čísla a text uživatelů bez jejich souhlasu k použití, se jedná o nezákonné nakládání s citlivými údaji, porušování soukromí, práv a svobod uživatelů. Někdo si o to sice přímo říká, ale určitě není každému příjemné, když se po vyplnění dotazu zobrazí jeho finanční situace veřejně i s kontakty.

Stejně tak zobrazovaní státních dokladů bez rozmazání citlivých údajů či jejich pozměňování je trestné. A pokud Jsou to pouze falešné kontakty,
či kamarádi, jedná se o klamavou reklamu. Osobně si myslím, že porušuješ zákony ČR. Ale třeba se mílím...
*proboha*

4) Zabezpečení stránek: 0 *pomoc*

5) Přínos pro společnost : Tyto stránky odkazují na nevýhodé a pak často bezvýchodné, až fatální půjčky,
s nepřiměřeným navýšením úroku ne li přímo lichvu. A uživatel se velice často a většinou manipulovaně a
záměrně dostane na vytloukání klínu klínem, a ke ztrátě posledního majetku svého,
nebo příbuzných a kamarádů, kterým ručí !!

Pokud by Jsi vytvořil něco zábavného, poučného, uměleckého, či nějak jinak, nejen pro Tebe prospěšného, neřeknu.
Ale toto je u mě jen způsob, jak se přiživit na občanech v tíživé životní situaci. Odpad a spam, nedivím se,
že tam nemáš, co by autor ani svůj tag. Upřímně lituji lidí, kteří se na tento druh podnikání chytnou a
pohrdám lidmi, kteří se k méně sociálně vzdělaným, či pouze smolným občanům chovají jako ŠMEJDI.
Nestačí, že to valí na bezbranné důchodce na chorobně ubohých přednáškách, ale ještě dělají i z netu Žumpu.

Osobně bych této možnosti nikdy nevyužil.
*mimoň*

Možná Jsem Ti zcela neodpověděl a nerad bych se někoho slušného dotknul, jen říkám svůj názor a dojem.
A tak pokud se mílím a některé takovéto slušné finanční organizaci křivdím,
moc se omlouvám. Stejně tak Tobě Ivane, pokud si nechtěl toto slyšet. Ale myslím, že
zdravá kritika vede ke zdokonalování. Stránky třeba dělat umíš, jen mě štve, to využití.

Měj se fajn a ať se daří *zdravíčko*
..Nejdůležitější na světě je semeno .. A to, co z něj vyroste..
.. Pěstuji, tedy jsem ..
Tibeth.cz

Adamx
Mírně pokročilý/á uživatel/ka
Mírně pokročilý/á uživatel/ka

Nový příspěvek od Adamx » 08 srp 2015, 17:33

Takéto affily už dávno nevynášajú.

Zahradník Země
Tibeth San
Tibeth San

Nový příspěvek od Zahradník Země » 02 zář 2015, 23:57

Adamx píše:Takéto affily už dávno nevynášajú.
Zato, linkbuilding, zpětné odkazy, mimo jiné roznášené po diskuzních fórech
v podpisech, či rovnou v příspěvku s nulovou hodnotou - Tedy SPAM,
za provizi z tkz. rádoby "SEO optimalizace pro vyhledávače, tedy
potenciální zákazníky, "
webu zákazníka (i svého vlastního),
doplněné prodejem odkazů, banerů a "služeb" na svých
stránkách - náramně podobně, jako v tvém případě
( bez urážky) -
už nějakou tu slušnou korunu či
Euro hodí, nebo se pletu ?
*šéf*
..Nejdůležitější na světě je semeno .. A to, co z něj vyroste..
.. Pěstuji, tedy jsem ..
Tibeth.cz

jirinovacek
Nováček
Nováček

Nový příspěvek od jirinovacek » 22 čer 2020, 11:55

Syn tohle léta přeprodával, tedy měl web a zprostředkovával tyto půjčky a žena zase chodila po barácích a dělala Provident. Ta o které se zmiňuješ se mi zdá v pohodě ;) Jen ty taxy na to splacení jsou krutý...

Odpovědět

Zpět na „Všeobecná diskuze“